Inzet grootste betonpomp van Nederland
Nieuwbouw kunstmestloods in Wieringerwerf
In opdracht van de Agrotheek is ToekomstBouw druk bezig met de realisatie van een nieuwe kunstmestloods. Deze loods heeft een oppervlakte krijgen van 2500 m2 en een hoogte van 11 meter. Daarbij komt een voorziening om losse kunstmest op te slaan, zodat deze markt efficiënter bediend kan worden. Deze (deels) losse opslag komt ook de snelheid van het lossen van schepen ten goede.
De werkzaamheden door ToekomstBouw zijn begin maart gestart met het heien van 639 betonpalen. Op 23 april is 730 m³ beton gestort met behulp van de grootste (beton)pomp die hiervoor verkrijgbaar is en een bereik heeft van 63 m¹.
In de maand mei worden rondom betonnen keerwanden en de staalconstructie geplaatst. Het is de bedoeling dat nog voor de bouwvak alle werkzaamheden zijn afgerond.
<<< Overzicht